Cameroon

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Cameroon

Īpašums pārdošanai Kamerūnā
Kamerūnas Republika ir vienota Āfrikas Republika. Tās kapitāls ir Jaunde. Kamerūna robežojas ar Nigēriju uz ziemeļrietumiem, Čadu uz ziemeļaustrumiem, Centrālāfrikas Republiku uz austrumiem, uz dienvidaustrumiem no Kongo Republikas un uz dienvidiem no Ekvatoriālās Gvinejas un Gabonas.
Kamerūna ir jaunattīstības valsts, tās iedzīvotāju skaits pieaug par aptuveni 3% un līdz ar to pieaug urbanizācija. Šie dati noved pie mājokļu skaita pieauguma, ko pieprasa iedzīvotāji, un tāpēc nekustamo īpašumu pieaugumu Kamerūnā.
Valdība, privātie uzņēmumi un individuālie ieguldītāji cenšas pārvarēt pieaugošās saistības vairāk nekā 100 000 vienību gadā, pastāvīgi ieguldot mājokļos.

Ja jūs vēlaties iegādāties īpašumu pārdošanai Kamerūnā, pilsētvides, kas piedāvā vairāk iespēju, ir: Jaunde, Douala un Limbe.
Katrai pilsētai ir rajoni, kas rūpējas par bagātajiem iedzīvotājiem, politiskajiem pārstāvjiem, valsts amatpersonām utt., Jo viņi atzinīgi vērtē labākās skolas, labākos iepirkšanās centrus, bruģētos ceļus, klusus rajonus, piekļuvi luksusa restorāniem, veikaliem, taksometriem, klīnikām utt. Bet Kamerūnā pārdoto īpašumu cena pārsniedz jebkuras Eiropas pilsētas īpašuma izmaksas.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 30102

PARDOŠANA Villa, Cameroon, Douala, Deido, Douala

600,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

700 m²
Božena Němcová īpašums un greznība. Attiecībā uz visiem jūsu pirkumiem vai īres villas, dzīvokļi, zemes un citu īpašumu Kamerūnā un Āfrikā vispārējo ...
Cod. 15806

PARDOŠANA Ferma, Cameroon, Douala, Akwa Palace, Akwa Palace

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Ferma

2000 m²
250 Metric Ton / tonnas nedēļā Parastais nosaukums - kukurūza, kukurūzas, dzeltenā kukurūza / dzeltenā kukurūza, baltā kukurūza / balta kukurūza, c...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB